bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 30 grudnia 2019
  • wyświetleń: 2892

Zastępca komendanta głównego PSP spotkał się z bielskimi strażakami

23 grudnia 2019 roku w siedzibie Komendy Miejskiej PSP w Bielsku-Białej odbyło się przedświąteczne spotkanie Zastępcy Komendanta Głównego PSP st. bryg. Arkadiusza Biskupa i Zastępcy Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Bogdana Jędrochy ze strażakami.

Zastępca komendanta głównego PSP spotkał się z bielskimi strażakami - 23.12.2019 · fot.


Podczas spotkania przedstawiciele jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych odebrali z rąk Zastępcy Komendanta Głównego PSP promesy na zadanie pod nazwą "Zakup sprzętu i wyposażenia, niezbędnego do prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych".

Promesy otrzymało osiemnaście jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego oraz jedna z Jastrzębia-Zdroju. Łączna wartość promes, finansowanych ze środków Komendy Głównej PSP (pochodzących ze składek z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia, przeznaczonych na cele ochrony przeciwpożarowej) opiewała na kwotę 95 000 zł.

Spotkanie to było również okazją do złożenia podziękowań strażakom, którzy brali udział w akcji ratowniczej po zawaleniu się budynku jednorodzinnego w wyniku wybuchu gazu w Szczyrku.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.