bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 18 listopada 2019
  • wyświetleń: 4405

PiS ostro o zmianie barw klubowych dwóch radnych. Korupcja polityczna?

Bronisław Szafarczyk i Maksymilian Pryga znaleźli się pod ostrzałem Prawa i Sprawiedliwości. Radni PiS-u zarzucają swoim byłym klubowym kolegom "korupcję polityczną" i oczekują od nich zrzeczenia się mandatów.

Przypominamy, że dwóch radnych - Bronisław Szafarczyk i Maksymilian Pryga - opuściło klub Prawa i Sprawiedliwości i dołączyło do nowo utworzonego klubu radnych Wspólnie dla Bielska-Białej.

Poniżej publikujemy oświadczenie przewodniczącego klubu Prawa i Sprawiedliwości.

Oświadczenie klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości

oświadczenie


Radny Maksymilian Pryga po publikacji oświadczenia klubu PiS przesłał swoje stanowisko w tej sprawie.

Oświadczenie radnego Maksymiliana Prygi

Odnosząc się do oświadczenia radnego Konrada Łosia informuję, że w związku z opuszczeniem Klubu Radnych PiS i przejściem do bezpartyjnego klubu "Wspólnie dla Bielska-Białej" nie otrzymałem i nie otrzymam żadnych dodatkowych funkcji, czy stanowisk w samorządzie Bielska-Białej. Uważam, że z perspektywy bezpartyjnego samorządowca można lepiej służyć mieszkańcom. Dlatego oskarżenia o "korupcję polityczną" nie mają jakiegokolwiek uzasadnienia oraz są nieprawdziwe. Zostawmy politykę w telewizji, a w Radzie Miejskiej działajmy wspólnie dla Bielska-Białej.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.