bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 15 listopada 2019
  • 7 grudnia 2019
  • wyświetleń: 10016

Jarmark Bożonarodzeniowy na placu im. Józefa Niemczyka

Za nami:

Po raz drugi na placu im. Józefa Niemczyka w Bielsku-Białej odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Tym razem świąteczną atmosferę w centrum Komorowic Krakowskich będzie można poczuć w sobotę 7 grudnia.

jarmark bożonarodzeniowy
Jarmark Bożonarodzeniowy w Komorowicach - 22.12.2019 · fot.


Z inicjatywy Rady Osiedla Komorowice Krakowskie, a także Stowarzyszenia Komorowice i Miejskiego Domu Kultury (DK Komorowice), przy wsparciu władz miasta, po raz drugi na placu im. Józefa Niemczyka odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy.

W ubiegłym roku impreza nie do końca się udała. Ze względu na gwałtowne oberwanie chmury, impreza ze względów bezpieczeństwa musiała zostać przerwana. W tym roku organizatorzy Jarmarku Bożonarodzeniowego w Komorowicach wierzą, że pogoda dopisze i impreza odbędzie się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

Na placu im. Józefa Niemczyka będzie można posłuchać występów na żywo, pośpiewać wspólnie kolędy, zjeść coś dobrego, wypić coś gorącego, podziwiać pomysłowość i wyobraźnię rękodzielników, kupić prezent.

Stowarzyszenie Komorowice przygotowuje na tę okazję kolejny, już czwarty numer "Magazynu Komorowice". Będzie można dostać również poprzednie jego numery.

Organizatorzy jarmarku zapraszają Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wystawić swoje rękodzieło, a także zaprezentować swoje talenty muzyczne na scenie, do kontaktu ze stowarzyszeniem pod adresem mailowym kontakt@komorowice.pl.

Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w godzinach 15.00-20.00.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.