bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 13 listopada 2019
  • 14 listopada 2019
  • wyświetleń: 6416

Święta na Starówce w tym roku na trzech placach Bielska-Białej

Tegoroczne "Święta na Starówce" będą trwały aż 10 dni. Impreza po raz pierwszy w historii odbędzie się na trzech placach w Bielsku-Białej: na Rynku, na placu Bolesława Chrobrego i na placu Wojska Polskiego.

jarmark, święta na starówce
Święta na Starówce · fot.


Na Rynku, w drewnianych pawilonach handlowych, czynne będą stoiska gastronomiczne. Na placu Bolesława Chrobrego otwarta zostanie strefa dla dzieci z karuzelami, saniami Mikołaja, animacjami z udziałem elfów i innymi atrakcjami. Tam również ustawione zostaną stoiska z zabawkami i innymi artykułami dla dzieci.

Stoiska z wyrobami świątecznymi i rękodziełem będą na placu Wojska Polskiego obok lodowiska.

Na estradzie na Rynku wystąpią m.in.: Kasia Cerekwicka, Aleksandra Nykiel, Tomek Lewandowski & SzeSzeMa, Damian Luber z zespołem, Trojak Stret Cimbo , ARKA NOEGO OFFICIAL, Dzień Dobry, Kamuflaż,
Włóczykije, Kapela Góralska Beskid, uczniowie Akademii Dźwięku z Cieszyna, uczniowie Hollywoodzkiej Szkoły Śpiewu i Bielskiego Studia Piosenki.

Święta na Starówce - 18.12.2016
Święta na Starówce · fot.


Występy zespołów będzie można oglądać na telebimach ustawionych na placu Bolesława Chrobrego i placu Wojska Polskiego.

W trakcie "Świąt na Starówce" odbędą się także bezpłatne warsztaty i animacje dla dzieci. Na lodowisku na placu Wojska Polskiego będziemy oglądać pokazy jazdy figurowej, dyskoteki w słuchawkach, nauka jazdy na łyżwach i inne atrakcje.

Wydarzenie odbywać się będzie od 13 grudnia do 22 grudnia

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.