bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 21 października 2018
  • wyświetleń: 12002

[ZDJĘCIA] Napadł na zakład bukmacherski i skradł gotówkę

Policjanci z wydziału kryminalnego poszukują mężczyzny, który napadł na zakład bukmacherski w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej. Sprawca obezwładnił 20-letnią pracownicę i skradł gotówkę. Do zdarzenia doszło 14 września około godz. 18.50. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

Napadł na zakład bukmacherski i skradł gotówkę. Szuka go policja · fot.


Sprawcą był mężczyzna w wieku około 28-30 lat, średniej budowy ciała, wzrost 170-180 cm, włosy czarne, charakterystyczne duże, czarne brwi. Ubrany w czarną, matową kurtkę z kapturem. Napastnik wtargnął do zakładu bukmacherskiego mieszczącego się w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej. Zaatakował pracownicę. Obezwładnił ją dusząc za szyję, po czym skradł z kasy gotówkę. Po napadzie uciekł z miejsca zdarzenia.

Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. (33) 812-12-80 lub na nr alarmowy 112.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.