bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 16 września 2019
  • wyświetleń: 5097

[FOTO] Groźny wypadek na Karpackiej. Ciężko ranny rowerzysta!

Do bardzo groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło w poniedziałek, 16 września około godziny 13:00 przy ulicy Karpackiej w Bielsku-Białej. Na skrzyżowaniu z ulicą Działową, samochód osobowy zderzył się z rowerzystą.

Wypadek na ul. Karpackiej - 16.09.2019 · fot.


Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zawiniła 44-letnia kierująca Oplem, która wykonując manewr lewoskrętu, wymusiła pierwszeństwo na prawidłowo jadącym rowerzyście, który poruszał się ulicą Karpacką w stronę ulicy Partyzantów. Siła uderzenia była tak duża, że wart kilkanaście tysięcy złotych rower szosowy, dosłownie rozpadł się na dwie części podobnie jak profesjonalny kask. 21-letni kolarz doznał ciężkich, skomplikowanych i długotrwałych w leczeniu obrażeń ciała.

Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Sprawczyni zatrzymano prawo jazdy, a dalsze losy tej sprawy będą rozstrzygane przed obliczem sądu. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA