bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 10 lutego 2019
  • 16 lutego 2019
  • wyświetleń: 12574

[WIZUALIZACJE] Prywatny inwestor chce wybudować salę koncertową

Na terenie dawnych zabudowań fabrycznych u zbiegu ulic Dworkowej i Sempołowskiej powstanie "Cavitina Hall" - sala koncertowa wraz z kompleksem biurowym.

Wizualizacje Cavitina Hall · fot.


Budynek ma mieć formę organiczną z kopułą szklaną nad salą koncertową, która przypomina muszlę. Nowoczesna, o wysokim standardzie i świetnych walorach akustycznych sala przewidziana jest na przyjęcie 1000 osób.

Część biurowa stanowić będzie 6 kondygnacyjny kompleks z zielonymi tarasami. Powierzchnia najmu wyniesie 7500m2. W części podziemnej oraz na parterze budynku biurowego zaplanowano garaże na 200 samochodów. Dodatkowym walorem obiektu będzie europejskiej klasy studio nagrań oraz sala konferencyjna na 300 osób.

Wizualizacje sali koncertowej w Cavitina Hall · fot.


Inwestor otrzymał już pozwolenie na wyburzenie starych hal fabrycznych. W Urzędzie Miejskim rozpatrywany jest wniosek o wydanie pozwolenia na budowę.

Cavatina Holding S.A. jest jednym z liderów rynku nieruchomości komercyjnych. Opiera się wyłącznie na polskim kapitale, dysponując portfelem projektów o powierzchni pół miliona metrów kwadratowych, które zamierza zrealizować do 2022 r.

Grupa zapoczątkowała swoją aktywność w krakowskim segmencie biurowym, kompleksem Equal Business Park, którego łączna powierzchnia najmu wynosi ponad 50 tys. m2. Następnie w szybkim tempie zwiększyła skalę aktywnych projektów do ponad 136 tys. m2 GLA. Obecnie Grupa jest w trakcie przygotowania nowych projektów 2 fazy inwestycyjnej. Z początkiem 2019 rozpoczyna budowę kolejnych biurowców w 7 największych miastach Polski.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.