bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 27 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3852

[FOTO] Czołówka w Komorowicach. Kierowca Citroëna w cieżkim stanie!

Policjanci z bielskiej drogówki wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło około godziny 22:10 przy ulicy Katowickiej w Bielsku-Białej. Na wysokości stacji benzynowej "Perełka" czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe: Volkswagen i Citroën. Dwie osoby trafiły do szpitala. Stan kierowcy francuskiego samochodu był wstępnie określany jako ciężki.

Wypadek przy Katowickiej - 27.12.2018 · fot.


Wstępnie wiadomo, że zawinił kierowca Citroëna, który miał zjechać na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z Volkswagenem kierowanym przez kobietę. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawca odniósł groźne obrażenia. Z relacji dwóch mężczyzn, którzy udzielali rannemu pierwszej pomocy wynika, że od poszkodowanego było czuć wyraźną woń alkoholu. Jego stan nie pozwalał na badanie alkomatem. W chwili odjazdu karetki pogotowia był przytomny, ale kontakt z nim był utrudniony. W szpitalu zostanie mu pobrana krew do analizy. Kierująca Volkswagenem została przewieziona na profilaktyczne badania. Kobieta uskarżała się na ogólne potłuczenia.

W czasie akcji ratowniczej i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch przy ul. Katowickiej był wstrzymany. Miejsce wypadku można było objechać przez pobliską stację benzynową. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

Wkrótce więcej informacji.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA