bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 26 grudnia 2018
  • wyświetleń: 7624

20-latka okradała klientów klubu fitness w Bielsku-Białej

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali kobietę, która okradała klientów jednego z bielskich klubów fitness. 20-latka włamywała się do szafek w szatniach. Ustalono, że okradła 10 klientów, a jej łupem padło blisko 2 tysiące zł. Skradła też warty ponad 3 tys. zł telefon komórkowy. Śledczy odzyskali część zrabowanego mienia. Za przestępstwa te grozi jej teraz do 10 lat więzienia.

20-latka okradała klientów klubu fitness w Bielsku
20-latka okradała klientów klubu fitness w Bielsku-Białej. · fot.


Jak ustalili śledczy z bielskiej „dwójki”, swój przestępczy proceder prowadziła od dwóch miesięcy. Jako klientka klubu, posiadająca kartę stałego klienta, nie miała problemu z przedostaniem się na teren klubu. Kryminalni ustalili, że okradła 10 klientów, ale nie jest wykluczone, że pokrzywdzonych może być znacznie więcej. Włamywała się do szafek w szatniach i kradła głównie gotówkę - pieniądze w kwocie od 20 do 700 złotych. Jej łupem padł też telefon komórkowy o wartości 3400 zł.

Śledczy, którzy poszukiwali sprawcy, ściśle współpracowali w tej sprawie z personelem klubu. Gromadzili dowody. Sprawdzali każdy szczegół, który mógł ich skierować na trop włamywacza. Czynności te doprowadziły do ustalenia sprawczyni. 20-latka została zatrzymana wczoraj, bezpośrednio po kradzieży, której dopuściła się w klubie. Po włamaniu do szafki ubraniowej skradła 100 zł. W czasie jej przeszukania policjanci odnaleźli skradzioną gotówkę. Odzyskali też skradziony telefon.

Zatrzymana została przewieziona do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty. Za przestępstwa te grozi jej do 10 lat więzienia. Sprawa rokuje dalszy rozwój i śledczy nie wykluczają, że zarzuty wobec podejrzewanej zostaną poszerzone o kolejne czyny. O jej dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokuratura i sąd.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA