bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 12 grudnia 2018
  • wyświetleń: 7484

[FOTO] Demolka na osiedlowej uliczce. Doszło do awarii złączki

Do bardzo groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś około godziny 11:00 przy ulicy Kosynierów w Bielsku-Białej. W wyniku zerwania złączki mocującej wysięgnik podnośnika koszowego, uszkodzone zostały cztery samochody osobowe. Dwa nadają się do kasacji. Na szczęście w pobliżu nie było pieszych.

Kolizja przy ulicy Kosynierów - 12.12.2018 · fot.


Sytuacja wyglądała tak, że kierowca dostawczego Volkswagena jechał ulicą Kosynierów. Za pojazdem ciągnął przyczepkę z tzw. zwyżką (podnośnik koszowy). W pewnym momencie zaczep mocujący ramie wysięgnika urwał się. Doszło do przesunięcia się kosza i uszkodzenia czterech zaparkowanych wzdłuż drogi samochodów: Mazdy, Skody, Volkswagena i Opla. Wszystko wyglądało bardzo groźnie, ale na szczęście to tylko kolizja, w której ucierpiało mienie. Nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

Kierowca przeprosił poszkodowanych właścicieli samochodów za zaistniałą sytuację. Policjanci sporządzili dokumentację kolizji drogowej. Zdarzenie nie spowodowało utrudnień w ruchu.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA