bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 29 listopada 2018
  • wyświetleń: 6925

[FOTO] Dramat na przejściu dla pieszych. Nie żyje starsza kobieta

Do zdarzenia doszło w czwartek, 29 listopada około godziny 6:20 przy ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. W rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych została potrącona starsza kobieta. Mimo błyskawicznej reakcji świadków i późniejszych wysiłków ratowników medycznych, nie udało się jej uratować.

Tragiczny wypadek przy ul. Traugutta - 29.11.2018 · fot.


Miejsce tego tragicznego w skutkach wypadku zabezpieczają czechowiccy policjanci (stan na godzinę 7:15). Niebawem do akcji wkroczą specjaliści z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Bielsku-Białej, technicy kryminalistyki i prokurator. Czynności dochodzeniowo-śledcze mogą potrwać kilka godzin.

Na czas akcji ratowniczej ul. Traugutta w rejonie kościoła im. św. Barbary była zablokowana. W dalszym ciągu można spodziewać się sporych utrudnień w ruchu, które mogą potrwać do czasu zakończenia śledztwa.

Policja apeluje do świadków tego wypadku o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 812 12 55, nr alarmowy 112.

sid / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA