bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 19 listopada 2018
  • wyświetleń: 3864

[FOTO] Ukradł matce samochód i roztrzaskał go o schody sklepu

Do nietypowej sytuacji doszło w sobotni poranek w Bielsku-Białej przy ul. Zapora. W schody osiedlowego sklepu uderzył Ford Fiesta. Z pojazdu wyskoczyło dwóch młodych mężczyzn, którzy pieszo oddalili się z miejsca zdarzenia. Okazało się, że samochód najprawdopodobniej pochodził z przestępstwa, które nie zostało oficjalnie zgłoszone.

Ukradł samochód i roztrzaskał go o schody sklepu -
Ukradł samochód i roztrzaskał go o schody sklepu - 19.11.2018 · fot.


Z informacji przekazanych przez podinsp. Elwirę Jurasz z KMP w Bielsku-Białej wynika, że policjanci w dalszym ciągu prowadzą czynności związane z tym zdarzeniem. Zabezpieczono ślady biologiczne w pojeździe, które pozwolą ze 100% skutecznością określić kto siedział za kierownicą pojazdu.

Z nieoficjalnych informacji do których dotarł portal Bielskie Drogi kształtują się dość nietypowe okoliczności. Okazuje się, że samochód najprawdopodobniej został chwilę wcześniej skradziony przez 29-letniego mężczyznę, który okradł własną matkę. Kilkadziesiąt minut po kolizji miał on wysłać do kobiety SMS informujący o tym, że miał wypadek i przeprasza za rozbicie samochodu, po czym wyłączył telefon. Zdenerwowana kobieta miała zadzwoniła na policję, a dyżurny szybko połączył fakty i informację o kolizji w rejonie Wapienicy. Mężczyzna już wcześniej miał kłopoty z prawem i jak również nieoficjalnie wiadomo, czeka na niego odsiadka za wcześniejsze przestępstwa. To niewątpliwie mogło być powodem ucieczki. Kobieta by nie pogarszać sytuacji syna, nie zgłosiła kradzieży swojego pojazdu.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA