bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 14 listopada 2018
  • wyświetleń: 4009

16-letni bielszczanin dotkliwie pobił swojego rówieśnika

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 16-letniego bielszczanina. Napastnik zaatakował na ulicy swojego rówieśnika. Dotkliwie go pobił, a następnie okradł. Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na bielskiej ul. Akademii Umiejętności. O dalszym losie zatrzymanego rozstrzygnie wkrótce sąd dla nieletnich.

Do rozboju doszło wczoraj tuż przed 15.00 w Bielsku-Białej na ul. Akademii Umiejętności. 16-latek zaatakował na ulicy swojego rówieśnika. Dotkliwie go pobił i skopał po całym ciele. Łupem sprawcy padły pieniądze w kwocie 80 zł oraz kurtka o wartości 400 zł. Pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń głowy. Konieczna okazała się interwencja medyczna.

Policjanci poszukiwali napastnika. Zatrzymali go chwilę później. 16-latek został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka. Przed sądem dla nieletnich odpowie za rozbój. Sąd może udzielić mu upomnienia, wyznaczyć nadzór kuratora, a nawet orzec o umieszczeniu w zakładzie wychowawczym lub poprawczym.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA