bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 25 października 2018
  • wyświetleń: 5464

Z pistoletem napadł na sklep. Chwilę później był już zatrzymany

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej i pracownicy ochrony zatrzymali młodego mężczyznę, który jest podejrzewany o napad na sklep. Sprawca wszedł do środka i grożąc przedmiotem przypominającym broń zażądał wydania napoju. Został zatrzymany, zanim zdążył cokolwiek skraść. Śledczy zabezpieczyli pistolet - atrapę, którą zatrzymany posłużył się w czasie napadu. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w środę w godzinach popołudniowych w Bielsku-Białej na ul. Listopadowej. Do placówki handlowej wszedł młody mężczyzna. Grożąc personelowi przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania napoju. Sprzedawczyni zachowała zimną krew. Jej zdecydowana postawa spłoszyła napastnika, który chwilę później był już w rękach ochroniarzy i policjantów.

Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat za kratami. O jego dalszym losie zadecyduje wkrótce prokuratura i sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA