bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 23 października 2018
  • 24 października 2018
  • wyświetleń: 21407

[WIDEO] Zamordowała konkubenta, a zwłoki rozpuściła w kwasie

W najbliższą środę, 24 października o godz. 22.00 w telewizji Crime+Investigation Polsat zobaczymy drugi odcinek nowego programu dokumentalnego "Opowiem ci o zbrodni". W dokumencie przedstawione zostaną kulisy brutalnego morderstwa, do którego doszło 15 lat temu w Bielsku-Białej.W lipcu 2003 roku 53-letnia Florentyna N. truje swojego partnera, 44-letniego Stanisława W. Kobietą kierują chciwość - chce zabić, aby przejąć majątek mężczyzny. Trucizna podana razem z obiadem nie przynosi jednak zamierzonego skutku, dlatego kobieta zabija swojego partnera tępym narzędziem.

W zbrodni pomaga jej kochanek, Tomasz K. Para ćwiartuje zwłoki mężczyzny i rozpuszcza je w kwasie. Przez 8 lat policja nie jest w stanie ustalić prawdziwego przebiegu zdarzeń. Momentem przełomowym w śledztwie są zeznania jednej z osób zaangażowanych w zbrodnię.

W najbliższym odcinku prowadzącym będzie Wojciech Chmielarz. Pisarz opowie właśnie historię makabrycznej zbrodni sprzed 15 lat.

"Opowiem ci o zbrodni" to projekt telewizyjny, do którego zaproszono czołówkę polskich pisarzy kryminalnych. W programie wzięli udział: Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy, Katarzyna Puzyńska. Program składa się z 6 odcinków, w którym o prawdziwych zbrodniach, które wydarzyły się w Polsce, opowiadają właśnie ww. autorzy powieści kryminalny

Emisja odcinka w środę 24 października godz. 22:00 w telewizji Crime+Investigation Polsat.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA