bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 27 października 2018
  • wyświetleń: 1887

Nordic Walking na receptę, czyli zajęcia z instruktorem dla każdego

Na terenach rekreacyjnych „Błonia” trwają zajęcia z nordic walking dedykowane dla wszystkich osób, ze szczególnym uwzględnieniem początkujących, bez ograniczeń wiekowych.

Bezpłatne zajęcia są głównym punktem ogólnopolskiego programu dotowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki pod nazwą „Nordic Walking na Receptę” wspartego przez Akademię Zdrowia Santandera, której inicjatorem jest Polska Federacja Nordic Walking (PFNW). Program ma na celu zwiększenie aktywności fizycznej Polaków i utrzymanie przez nich prawidłowej wydolności organizmu.

Na "Błoniach” w Bielsku-Białej zajęcia poprowadzi fizjoterapeuta, instruktor Polskiej Federacji Nordic Walking - Kinga Stós. W każdy wtorek, do 27 listopada o godzinie 17.00 bez względu na warunki atmosferyczne.

- Dołączając do grupy jeszcze teraz można zadbać o zdrowie i poprawić swoją kondycję fizyczną przed nadchodzącym sezonem zimowym - zachęca instruktorka.

BM / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA