bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 16 października 2018
  • wyświetleń: 57952

[FOTO] Napadł i próbował zgwałcić kobietę. Kto rozpoznaje mężczyznę?

Śledczy z wydziału kryminalnego bielskiej komendy poszukują sprawcy, który 30 września 2018 r. około 4.45 w Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej, napadł na 59-letnią kobietę. Sprawcę zarejestrował uliczny monitoring. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach, proszona są przez policję o pilny kontakt.

Wizerunek poszukiwanego mężczyzny - 16.10.2018 · fot.


Poszukiwany mężczyzna był w wieku około 25-26 lat, wzroście około 175-178 cm, jasnej cerze i mówił czystą polszczyzną. Napastnik obezwładnił 59-letnią kobietę, usiłował ją zgwałcić, a następnie okradł z pieniędzy oraz telefonu komórkowego. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej publikuje zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, należy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 812 12 80 lub na nr alarmowy 112. Gwarantowana anonimowość!

sid / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA