bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 12 października 2018
  • 14 października 2018
  • wyświetleń: 10950

Urząd Miejski chce kupić nowe auto. Pojemność silnika do 3000 cm3

Urząd Miejski w Bielsku-Białej chce kupić nowy samochód osobowy. Pojazd będzie służył przewodniczącemu Rady Miejskiej. W pierwszym przetargu nie wpłynęła żadna oferta.

samochód prezydenta, lancia,
Lancia dalej posłuży prezydentowi miasta. Nowy samochód będzie do dyspozycji przewodniczącego Rady Miejskiej · fot.


Pod koniec września Urząd Miejski w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na zakup samochodu osobowego. Pojazd powinien spełniać wiele parametrów. Urząd Miejski wymaga, żeby był to samochód o typie nadwozia sedan lub liftback. Powinien posiadać silnik benzynowy o pojemności od 1900 cm3 do 3000 cm3. Samochód musi być wyposażony w automatyczną skrzynię biegów. Nowe auto dla urzędników ma być w kolorze czarnym, granatowym lub grafitowym. Lakier nadwozia metalizowany.

Samochód nie może być niższy niż 145 cm, węższy niż 180 cm i krótszy niż 475 cm. Nowe auto do dyspozycji przewodniczącego Rady Miejskiej musi mieć przyciemniane szyby boczne tylne i szybę tylną. Ponadto pojazd musi posiadać funkcję wykrywania zmęczenia kierowcy, obręcze kół ze stopów lekkich, radioodbiornik z funkcją zestawu głośnomówiącego telefonu komórkowego, tempomat aktywny.

Pierwszy przetarg zakończył się fiaskiem. Do Urzędu Miejskiego nie wpłynęła ani jedna oferta. Niebawem zostanie ogłoszony kolejny przetarg.

Nowy samochód zastąpi 6-letniego Forda Mondeo o przebiegu 130 tys. kilometrów.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA