bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 4 października 2018
  • wyświetleń: 9367

Policjanci wyczuli zapach marihuany. Węch ich nie zmylił

Policjanci z bielskiego referatu zwalczającego przestępczość narkotykową i bielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 26-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który posiadał ponad pół dekagrama marihuany. Za przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło we wtorek. Policjanci z wydziału kryminalnego i referatu antynarkotykowego bielskiej komendy patrolowali wspólnie ulice Bielska-Białej. Na jednej z ulic Osiedla Złote Łany zwrócili uwagę na pojazd samochodowy, którego pasażer podejrzanie się zachowywał. Kiedy przystąpili do jego sprawdzenia wyczuli charakterystyczny zapach marihuany.

Ich dociekliwość wzbudziła u kontrolowanego 26-latka wyraźne zaniepokojenie. Policyjne przeczucie okazało się trafione. Podczas czynności służbowych ujawnili przy nim kilka woreczków z zawartością marihuany. Zatrzymany 26-latek usłyszał już zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA