bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 7 września 2018
  • 30 września 2018
  • wyświetleń: 10617

Bielszczanie wybierają artystów, którzy wystąpią w 2019 roku

Bielskie Centrum Kultury opublikowało pełną listę ponad 300 zgłoszonych wykonawców, z których internauci mogą wybrać tych, którzy powinni wystąpić w Bielsku-Białej w 2019 roku.

Do 15 października można oddać głos na maksymalnie trzech wykonawców z poniższej listy. Głosowanie odbywa się mailowo - glosuj@bck.bielsko.pl

Z jednego adresu mailowego można oddać jeden głos. Po 15 października BCK opublikuje skróconą listę wykonawców. Skreśli z niej wszystkich, którzy uzyskali mniej niż 10 głosów.

Artyści na poniższe liście są ułożeni w porządku alfabetycznym, wg nazw i nazwisk (chyba że imię jest częścią nazwy formacji). Uwzględniono także tych wykonawców, którzy obecnie nie koncertują. - Sytuacja może się zmienić, a na razie traktujemy głosowanie na nich jako listę marzeń i preferencji - informuje BCK.

Lista artystów, na których można głosować:

  • Acid Drinkers
  • Ad.M.a
  • Afromental
  • Akcent
  • Akurat
  • Akustyk Amigos (Adam Nowak, Jarosław Treliński, Karim Martusewicz) Artur Andrus
  • Gosia Andrzejewicz
  • Another Pink Floyd
  • Arka Noego
  • Atom String Quartet
  • Grażyna Auguścik
  • Baash
  • Baciary
  • Kuba Badach
  • Bajm
  • Maciej Balcar
  • Edyta Bartosiewicz
  • Bass Astral X Igo
  • Piotr Beczała
  • Bednarek
  • Bedoes
  • Behemoth
  • Magda Bereda
  • Besides
  • Bethel
  • Bezczel
  • Białas SB Maffija
  • Sebastian Białek
  • Big Cyc
  • Marta Bijan
  • Bitamina
  • Rafał Blechacz
  • Bob One i Bas Tajpan
  • Bobi
  • Borixon
  • Bownik
  • Blue Cafe
  • Blue Party
  • Boska - spektakl teatralny Teatr Polonia
  • Stan Borys
  • Bracia
  • Bracia Kaczmarek
  • Brathanki
  • B.R.O.
  • Brodka
  • Grażyna Brodzińska
  • Rafał Brzozowski
  • Budka Suflera
  • Piotr Bukartyk
  • Caci Vorba
  • Juan Carlos Cano & Enclose
  • C-Bool
  • Stanisława Celińska
  • Kasia Cerekwicka
  • Agnieszka Chylińska
  • Waldemar Chyliński
  • Mateusz Ciawłowski
  • Cleo
  • Closterkeller
  • Collage
  • Coma
  • Create
  • Curly Heads
  • Czerwone Gitary
  • Natalia Czuchaj
  • Mirek Czyżykiewicz
  • Ania Dąbrowska
  • Damian Luber Quartet
  • Damian Syjonfam
  • Dance on Glass
  • De Mono
  • Radzimir Dębski
  • Doda/Virgin
  • Paweł Domagała
  • Domowe Melodie
  • Donguralesko
  • Urszula Dudziak
  • The Dumplings
  • The Dumplings Orkiestra
  • Dwa plus Jeden
  • Dżem
  • EABS
  • Elektryczne Gitary
  • Enej
  • Ewa Farna
  • Feel
  • Felivers
  • Filharmonia Krakowska-chór i orkiestra symfoniczna
  • Filharmonia Śląska-chór i orkiestra symfoniczna
  • Fisz Emade Tworzywo
  • Martin Fitch
  • Future Folk
  • Marta Gałuszewska
  • Golec uOrkiestra
  • Paweł Gołecki
  • Gromee
  • Grubson
  • Grubson i eM Band
  • Gruff!
  • Sylwia Grzeszczak
  • Edyta Górniak
  • Happysad
  • Gordon Haskell i eM Band
  • Hey
  • Damian Holecki
  • Holy Guns
  • Zbigniew Hołdys
  • Hunter
  • Grzegorz Hyży
  • Ich Troje
  • Illusion
  • IRA
  • Krystyna Janda
  • Lech Janerka
  • Robert Janowski
  • Jazz Band Młynarski Masecki
  • Anna Maria Jopek
  • Jula
  • Kabanos
  • Kabaret Młodych Panów
  • Kabaret Moralnego Niepokoju
  • Kaliber 44
  • Kasa
  • Kayah
  • Kazik
  • Kazik i Kwartet Proforma
  • Ralph Kamiński
  • Kapela ze Wsi Warszawa
  • Kękę
  • Krzysztof Kiljański
  • Koko Die
  • Kombi
  • Kortez
  • Mela Koteluk
  • Kasia Kowalska
  • Krzysztof Krawczyk
  • Kruk
  • KSU
  • Kult
  • Patryk Kumór
  • Kwiat Jabłoni
  • Dawid Kwiatkowski
  • Lady Pank
  • Lanberry
  • Lao Che
  • Filip Lato
  • LemOn
  • Monika Lewczuk
  • Liber
  • Sylwia Lipka
  • Sylwia Lipka Bartek Kaszuba
  • Anita Lipnicka
  • Ewelina Lisowska
  • L. Stad
  • L.U.C.
  • Luxtorpeda
  • Łąki Łan
  • Łona & Webber
  • Łukasz Łyczkowski & 5 Rano
  • Alicja Majewska
  • Major SPZ
  • Tomek Makowiecki
  • Maciej Maleńczuk
  • Małe TGD
  • Julia Marcell
  • Margaret
  • Patrycja Markowska
  • Maryla
  • Mateusz Pospieszalski Quintet
  • Megitza Trio
  • Mesajah
  • Mikromusic
  • Mateusz Mijal
  • Dorota Miśkiewicz
  • Monstrum
  • Kasia Moś
  • Motion Trio
  • Możdżer Danielsson Fresco
  • Leszek Możdżer
  • Mrozu
  • Anna Netrebko
  • Nocna Straż
  • Nocny Kochanek
  • Jaromir Nohavica
  • Norbi
  • Kasia Nosowska
  • Adi Nowak
  • Natalia Nykiel
  • Oberschlesien
  • Oddział Zamknięty
  • Opera Śląska z Bytomia-orkiestra, chór, soliści
  • Organek
  • Piotr Orzechowski (PIANOHOOLIGAN)
  • O.S.T.R.
  • Małgorzata Ostrowska
  • P.A.G.E.
  • Papa D.
  • Pawbeats
  • Pectus
  • Perfect
  • Maria Peszek
  • Andrzej Piaseczny
  • Pidżama Porno
  • Julia Pietrucha
  • Piękni i Młodzi
  • Pink Freud
  • Kamil Pivot
  • PLK
  • Pod Budą
  • Natalia Pociecha
  • Dawid Podsiadło
  • Pogodno
  • Pokahontaz
  • Maciej Pol (iluzjonista)
  • Polska Orkiestra Muzyki Filmowej
  • Poparzeni Kawą Trzy
  • Kasia Popowska
  • Power of Trinity
  • Poznańskie Słowiki
  • Natalia Przybysz
  • Sylwia Przybysz
  • Przytuła i Kruk
  • Janusz Radek
  • Raz, Dwa, Trzy
  • Rebeka
  • Rebel Babel
  • Red Lips
  • ReTo
  • Retrospective
  • Riverside
  • Rocker Soul
  • Roman Roczeń
  • Piotr Rogucki
  • Artur Rojek
  • Roma
  • Anna Rusowicz
  • Irena Santor
  • Sarius
  • Sarsa
  • Saszan
  • SBB
  • Andrzej Sikorowski
  • Jeremi Sikorski
  • Jacek Silski
  • Skaldowie
  • Sławomir
  • Smolasty
  • Sobota
  • Wojtek Sokół
  • Mirosław Sołtysek
  • Sonbird
  • Sorry Boys
  • Dominika Sozańska
  • Smolik / Kev Fox
  • Antek Smykiewicz
  • Stachursky
  • Stare Dobre Małżeństwo
  • Studio Accantus
  • Staszek Soyka
  • Strachy na Lachy
  • Michał Szpak
  • Michał i Marlena Szpak
  • Natalia Szroeder
  • Sztywny Pal Azji
  • Śpiewająca Rodzina Kaczmarków
  • Świetliki
  • Tabu
  • Taco Hemingway
  • Teatr Wielki Opera Narodowa Warszawa-orkiestra, chór, soliści
  • Tede
  • Ted Nemeth
  • Ten Typ Mes
  • Tides From Nebula
  • T.Love
  • Marek Torzewski
  • TSA
  • Tulia
  • Tune
  • Grzegorz Turnau
  • Turnioki
  • Two Timer
  • Damian Ukeje
  • Magda Umer
  • Sławek Uniatowski
  • Universe
  • Michał Urbaniak
  • Ustronsky
  • Waglewski, Fisz, Emade
  • Teresa Werner
  • White2115
  • "W hołdzie dla T. Stańki" - Apostolis Anthimos, Max Mucha, Piotr Wyleżoł, Ziut Gralak, Wojciech Waglewski
  • Wilki
  • Ray Wilson
  • Michał Wiśniewski
  • Wojciech Mazolewski Quintet
  • Tadeusz Woźniak
  • Ania Wyszkoni
  • Vader
  • Varius Manx
  • Vavamuffin
  • Verba
  • Video
  • Voo Voo
  • Vołosi
  • Janusz YANINA Iwański
  • Xxanaxx
  • Łukasz Zagrobelny
  • Zakopower
  • Krzysztof Zalewski
  • Daria Zawiałow
  • Zebrani w dnia połowie
  • Piotr Zioła
  • Mateusz Ziółko
  • Zouzy
  • Quebonafide


Bielskie Centrum Kultury, Dom Muzyki

43-300 Bielsko-Biała
ul. Słowackiego 27

tel. 033 828 16 40

new, ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.