bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 31 lipca 2018
  • wyświetleń: 7857

Trwa śledztwo ws. wybuchu na os. Sarni Stok. Dodatkowe patrole policji

Wczoraj na łamach m.in. naszego portalu opublikowany został list dotyczący przyczyn wybuchu na osiedlu Sarni Stok. Wiadomość ta dotarła także do Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Obecnie na miejscu zdarzenia w dalszym ciągu trwają czynności grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora.

Prowadzone działania są związane z koniecznością zabezpieczenia wszelkich dowodów, mogących przyczynić się do ustalenia sprawców tego zdarzenia. Natomiast informacje zawarte w przesłanym liście są analizowane przez śledczych.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Bielska-Białej, w okolice osiedla Sarni Stok zostały skierowane dodatkowe patrole policji.

- W przypadku zauważenia niepokojących sygnałów, prosimy mieszkańców o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość - informują policjanci.

Więcej informacji na temat tego zdarzenia można znaleźć w poniższych artykułach.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.