bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 30 czerwca 2018
  • wyświetleń: 5785

[ZDJĘCIA] Dachowanie na Wodnej. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia

Do zdarzenia doszło w sobotę, 30 czerwca około godziny 12:00 przy ul. Wodnej w Bielsku-Białej. Samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w drzewa i dachował. Kierowca uciekł.

Dachowanie na ul. Wodnej - 30.06.2018 · fot.


Do służb wpłynęła informacja o wypadku drogowym, dlatego zadysponowano sekcję techniczną z JRG-1, strażaków ochotników ze Starego Bielska i zespół ratownictwa medycznego. Na miejscu okazało się, że nie ma komu udzielić pomocy. Według relacji świadka, dwie osoby tuż po zdarzeniu opuściły pojazd i oddaliły się w nieznanym kierunku. Strażacy przeszukali pobliskie zarośla, ale nie ujawniono żadnych osób.

Policjanci prowadzą czynności, które mają za zadanie wyjaśnić kto kierował pojazdem. Na miejsce jedzie policyjny technik, który będzie zbierał i zabezpieczał wszystkie ślady biologiczne mogące później pomóc w rozwikłaniu sprawy. Ulica Wodna jest zablokowana, a utrudnienia potrwają przynajmniej do godziny 15:00.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.