bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 28 czerwca 2018
  • 30 czerwca 2018
  • wyświetleń: 16280

[ZDJĘCIA] Wypadek w szkole. Robotnicy spadli z wysokiego rusztowania

Do zdarzenia doszło w czwartek, 28 czerwca kilka minut przed godziną 8:00 w Buczkowicach przy ul. Szkolnej. Na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika doszło do wypadku przy pracy. Dwóch mężczyzn spadło z wysokości.

Dwóch mężczyzn spadło z rusztowania - 28.06.2018 · fot.


Jak dowiedział się nasz portal ze zgłoszenia wynikało, że przewróciło się całe rusztowanie. Dwóch mężczyzn miało być przygniecionych. Drużny MSK zadysponował sekcję techniczną i strażaków ochotników z Buczkowic. Na miejscu okazało się, że rusztowanie stoi. Doszło jednak do upadku dwóch osób z wysokości kilku metrów. Błędna informacja wynikała najprawdopodobniej z barier językowych, ponieważ mężczyźni wykonujący prace remontowe byli narodowości ukraińskiej.

Dwaj pracownicy, którzy ulegli wypadkowi, trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Niebawem mają się również pojawić przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy.

Rusztowanie, z którego spadli robotnicy
Rusztowanie, z którego spadli robotnicy - 28.06.2018 · fot.


Zespół Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika w Buczkowicach

sid / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.