bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 18 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6455

[ZDJĘCIA] Zderzenie Audi i Peugeota na niebezpiecznym skrzyżowaniu

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 czerwca około godziny 9:50 na rogu ulic Wita Stwosza i 3-go Pułku Strzelców Podhalańskich w Bielsku-Białej. Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Groźne zderzenie dwóch samochodów na rogu Wita Stwosza i 3-go Pułku Strzelców Podhalańskich - 18.06.2018 · fot.


Z ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doprowadziła kierująca Peugeotem, która włączając się do ruchu z ulicy Wita Stwosza, doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym w stronę ulicy Grunwaldzkiej samochodem marki Audi. Siła uderzenia była duża. Samochody zostały poważnie uszkodzone.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i patrol wypadkowy bielskiej drogówki. Uczestnikom została udzielona niezbędna pomoc medyczna. Na szczęście nikt nie doznał groźnych obrażeń. Policjanci ukarali mandatem kierującą Peugeotem.

To skrzyżowanie od lat nie cieszy się dobrą sławą. Stosunkowo często dochodzi to zdarzeń, które mają wspólny mianownik - ktoś nie zauważa znaku STOP podczas jazdy ulicą Wita Stwosza i doprowadza do zderzenia z samochodem jadącym główną drogą.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.