bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

Najpopularniejsze

  • 13 czerwca 2018
  • 14 czerwca 2018
  • wyświetleń: 8605

[ZDJĘCIA] Ostatnie prace przy stadionie. Dziś otwarcie strefy kibica

Już dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. W Bielsku-Białej, na parkingu przy Stadionie Miejskim, będzie można obejrzeć wszystkie mecze na dużym telebimie. Trwają ostatnie prace związane z montażem infastruktury.

Strefa kibica przy bielskim stadionie prawie gotowa - 13.06.2018 · fot.


Strefa kibica będzie dostępna na 30 minut przed każdym meczem, a oprócz samej transmisji meczu na telebimie o wymiarach 3 x 4 metry znajdzie się w niej wiele atrakcji - m.in. strefy dla dzieci i mam, punkty gastronomiczne i dmuchańce.

Pod zadaszeniem w namiocie miejsca siedzące znajdzie około 400 osób. Dodatkowo pod chmurką zostanie dostawionych około 200 miejsc siedzących. Pozostałe osoby będą musiały oglądać mecze na stojąco.

Organizatorzy strefy z firmy "Po świecie kuchni" zapowiadają, że będą ściśle przestrzegać, aby w strefie kibica maksymalnie przebywało 999 osób. Strefa kibica będzie zamykana pół godziny po ostatnim meczu.

Więcej szczegółów na Facebooku - Strefa Kibica Bielsko-Biała.

strefa kibica

ab, sid / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.