bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 6 czerwca 2018
  • wyświetleń: 11263

Niedoszły samobójca chciał skoczyć z mostu do rzeki Białej

Policjanci z Komisariatu I w Bielsku-Białej uratowali życie 39-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który chciał popełnić samobójstwo rzucając się z mostu do rzeki Białej.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach południowych. Policjanci z ogniwa patrolowego bielskiej jedynki odebrali zgłoszenie o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo skacząc z mostu do rzeki Biała w rejonie ulicy PCK.

Mundurowi natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, gdzie zobaczyli desperata stojącego za barierkami mostu nad rzeką. Trzymał się już tylko jedną ręką i wykrzykiwał, że zamierza się zabić. Policjanci błyskawicznie zareagowali dobiegając do niego niemal w ostatniej chwili. Udało im się złapać mężczyznę, a następnie wciągnąć za bariery mostu w bezpieczne miejsce.

Jak się okazało 39-latek chciał rzeczywiście popełnić samobójstwo rzucając się do rzeki. Dzięki sprawnej i szybkiej reakcji policjantów, patrolujących na co dzień ulice Bielska-Białej, nie osiągnął zamierzonego celu, ani nie doznał żadnych obrażeń. Wezwane na miejsce Bielskie Pogotowie Ratunkowe udzieliło niedoszłemu samobójcy niezbędnej pomocy psychologicznej i w chwili obecnej mężczyzna jest już bezpieczny.

Policjanci, których spotkał na swojej drodze 39-latek to funkcjonariusze Ogniwa Patrolowego z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej. Dowódca patrolu st. sierż. Bartosz Łodziana w policji służy od 6 lat, a st. post. Patryk Szwed 2 lata.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA