bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 4 czerwca 2018
  • wyświetleń: 14766

[ZDJĘCIA] Makabryczny wypadek w Mazańcowicach przy Ligockiej

Dwa zespoły ratownictwa medycznego, dwa patrole policji i cztery zastępy straży pożarnej interweniują w Mazańcowicach przy ulicy Ligockiej w związku z wypadkiem drogowym. Zgłoszenie wpłynęło do służb ratunkowych kilka minut przed godziną 17:00. Dwie osoby i dziecko odniosły obrażenia ciała.

Zderzenie z udziałem czterech pojazdów w Mazańcowicach - 4.06.2018 · fot.


Wstępnie wiadomo, że stan jednej z osób jest bardzo poważny. Jako pierwsi na miejscu zdarzenia byli strażacy z lokalnej jednostki OPS, którzy udzielili rannej pierwszej pomocy medycznej. Poszkodowana z podejrzeniem bardzo poważnych wielonarządowych urazów trafiła do szpitala. To kobieta, która została potrącona przez Toyotę Yaris. Dwie pozostałe osoby, które odniosły obrażenia ciała to kierująca Toyotą i kilkuletnia dziewczynka. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Okoliczności wypadku badają funkcjonariusze z bielskiej drogówki. Na tę chwilę nieoficjalnie wiadomo, że osoba kierująca Toyotą zjechała z drogi, gdzie doprowadziła do zderzenia z Volkswagenem Passatem, przy którym stała kobieta kilkuletnim dzieckiem. Następnie doszło do zderzenia z Fiatem Seicento i Mercedesem A-klasa. Jak udało nam się ustalić, wszystkie trzy uszkodzone samochody były zaparkowane na poboczu.

Na miejscu trwają czynności służb. Ruch na ulicy Ligockiej w Mazańcowicach jest utrudniony. Strażacy kierują ruchem. Kierowcy podróżujący przez Mazańcowice muszą spodziewać się utrudnień, które mogą potrwać kilka godzin.

Miejsce zdarzenia: Mazańcowice, ul. Ligocka

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA