bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 19 maja 2018
  • wyświetleń: 8084

[ZDJĘCIA] Niespokojna noc na bielskich drogach, trzy groźne kolizje

Aż do trzech groźnie wyglądających zdarzeń drogowych doszło w nocy z piątku na sobotę w Bielsku-Białej. Na szczęście nikomu nic groźnego się nie stało.

Kolizja na rogu Partyzantów i Michałowicza
Zderzenie dwóch osobówek na rogu Partyzantów i Michałowicza - 18.05.2018 · fot.


Złą passę zapoczątkował kierowca Forda, który około godziny 23:20 wymusił pierwszeństwo na kierowcy Skody. Do tej sytuacji doszło na skrzyżowaniu Partyzantów i Michałowicza w czasie gdy sygnalizacja świetlna była wyłączona.

Kolizja na ulicy Warszawskiej - 19.05.2018
Nocna kolizja na ulicy Warszawskiej obok dworca - 19.05.2018 · fot.


Kilkanaście minut później doszło do kolizji na ulicy Karpackiej. W rejonie posesji nr 95, kierowca Fiata Seicento utracił panowanie nad samochodem i uderzył w latarnię. Godzinę później na ulicy Warszawskiej przy dworcu PKP, kierowca Audi wpadł w poślizg i również zakończył podróż na latarni. Na szczęście w tych trzech przypadkach nikt nie odniósł obrażeń. Wszyscy trzej sprawcy byli trzeźwi, a policjanci z drogówki zakończyli ich wyczyny mandatami.

Loading...

sid / bielsko.info, źródło: FB/bielskiedrogi

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA