bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 19 kwietnia 2018
  • 20 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 6236

[ZDJĘCIA] Wieczorna demolka samochodów w centrum miasta

Do niecodziennej sytuacji doszło w czwartek około godziny 22:00 na ulicy Cyniarskiej w Bielsku-Białej. Kierowca Seata Ibizy uszkodził zaparkowane samochody i uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy kilka ulicy dalej.

Kierowca Seata uszkodził samochody na parkingu - 19.04.2018 · fot.


Mocno uszkodzone zostały przynajmniej dwa zaparkowane pojazdy. Oba tej samej marki - Audi A4. Niewykluczone, że uszkodzonych pojazdów może być więcej. Świadkowie twierdzili, że kierowca Seata, który swoimi manewrami na parkingu uszkodził samochody, może być pijany. Po kolizji oddalił się swoim pojazdem w stronę ul. Piłsudskiego.

Został zatrzymany przez policyjny patrol w rejonie ulicy Mostowej. Wstępnie wiadomo, że mężczyzna w wieku około 30 lat był trzeźwy. Jak udało się nam ustalić, samochód nie należał do niego. Był to pojazd wynajęty z wypożyczalni. Policjanci prowadzą dalsze czynności w związku z tą sprawą (stan na godzinę 23:00).

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.