bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 16 marca 2018
  • wyświetleń: 26911

[ZDJĘCIA] Poważny wypadek na S-1. Nie żyje kierowca ciężarówki

Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek tuż po 14.00 w Rybarzowicach na drodze S-1. Na prostym odcinku drogi, 64-letni Białorusin kierujący samochodem ciężarowym, zjechał na pobocze i uderzył w bariery energochłonne. Poniósł śmierć na miejscu. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się jednym pasem.

Śmiertelny wypadek na drodze ekspresowej S1 - 16.03.2018 · fot.


Do wypadku doszło na pasie w kierunku Bielska-Białej w rejonie Rybarzowic. Wstępne ustalenia policjantów z drogówki wskazują, iż kierujący ciężarówką na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w bariery energochłonne. Na skutek zderzenia kierowca wypadł z kabiny i upadł na bariery. W wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Przybliżone miejsce zdarzeniaSamochodem przewożone były opony. Ładunek częściowo wypadł z pojazdu i zatarasował część jezdni.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się aktualnie jednym pasem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tego tragicznego wypadku. Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że przyczyną uderzenia w bariery energochłonne, mógł być wystrzał opony na przedniej osi pojazdu.

Utrudnienia w ruchu na trasie S-1 mogą potrwać do późnych godzin wieczornych! Policja prosi świadków tego tragicznego wypadku o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numer alarmowy 997.

Śmiertelny wypadek na drodze ekspresowej S1 - 16.03.2018 · fot.

ab, sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.