bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 5 marca 2018
  • 6 marca 2018
  • wyświetleń: 18227

[WIDEO, ZDJĘCIA] Moment zderzenia pięciu samochodów w centrum

Do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem siedmiu samochodów doszło na ulicy 3-go Maja około godziny 14:30. Choć wyglądało bardzo bardzo groźnie, to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. W sieci pojawił się film nakręcony przez jednego z kierowców, który brał udział w pierwszej kolizji.Sprawcą zdarzenia okazał się kierowca dostawczego KIA, który podczas zmiany pasa ruchu doprowadził do zderzenia z Nissanem Primera. Samochody zakleszczyły się między sobą i zjechały na lewoskręt gdzie doszło do zderzenia z Subaru Imprezą, Nissanem Almerą i Fordem Fiestą. Po chwili na przeciwległym pasie ruchu prowadzącym w stronę dworca PKP, doszło do zderzenia Citroena C5 i Fiata Ducato. Kierowcy tych dwóch samochodów zjechali z drogi i dogadali się na zasadzie oświadczeń bez udziału policji.

W związku ze zderzeniem pięciu pojazdów na jezdni w stronę Szczyrku interweniowały dwa patrole policji i jeden zastęp straży pożarnej. Nikomu nic się nie stało, ale samochody zostały dość poważnie uszkodzone. W dostawczym KIA doszło do zerwania wału napędowego i wycieku płynów eksploatacyjnych, które zostały zneutralizowane przez strażaków.

Zderzenie pięciu samochodów na ul. 3-go Maja - 5.03.2018 · fot.


Ulica 3-go Maja została częściowo zablokowana. Ruch obywał się jednym pasem ruchu w każdym kierunku. Przez półtorej godziny nie był możliwości skrętu w lewo w ulicę Wałową jadąc od strony dworca PKP (przepuszczane były tylko autobusy komunikacji miejskiej). Policjanci kierowali ruchem w obrębie skrzyżowania 3-go Maja z Wałową. Kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu, które zakończyły się około godziny 16:30.

Zderzenie Citroena C5 i Fiata Ducato - 5.03.2018
Kolizja Fiata Ducato i Citroena C5 na ul. 3-go Maja. Kierowcy dogadali się bez udziału policji i zjechali z jezdni przed przyjazdem służb na miejsce zdarzenia · fot.


Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.