bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 24 lutego 2018
  • 25 lutego 2018
  • wyświetleń: 19642

[WIDEO] Moment zderzenia BMW i Seata na Andersa w oku kamery

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło w sobotę około godziny 22:20 na skrzyżowaniu Andersa z Michałowicza w Bielsku-Białej. Zderzył się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala. Do sieci trafił film z kamery samochodowej poszkodowanego kierowcy.Z informacji portalu Bielskie Drogi wynika, że kierująca BMW serii 1 jadąc al. Andersa w stronę Mazańcowic, przejechała przez skrzyżowanie z ulicą Michałowicza na czerwonym świetle. Doszło do zderzenia z Seatem Ibizą, którego kierowca prawidłowo na zielonym świetle, przejeżdżał przez al. Andersa. Siła uderzenia była potężna. Według relacji świadków kierowca Seata wypadł z samochodu na jezdnię.

Zespół pogotowia ratunkowego przebadał uczestników. Kierowca Seata trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci drogówki wstępnie zakwalifikowali to zdarzenie jako wypadek drogowy.

Zderzenie BMW i Seata na skrzyżowaniu Andersa z Michałowicza - 24.02.2018 · fot.


Przez ponad godzinę al. Andersa w stronę Mazańcowic była całkowicie zablokowana. Niemożliwy był również wyjazd z ul. Michałowicza w prawo. Czynności na miejscu zdarzenia zakończyły się chwilę przed północą.

Nad ranem po badaniach szpitalnych okazało się, że kierowca Seata nie doznał żadnych poważnych obrażeń ciała. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Policjanci nie ukarali kierującej BMW mandatem karnym. Sprawa została skierowana do dalszego rozpatrzenia przed sądem.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.