bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 14 grudnia 2017
  • wyświetleń: 5268

Prezydenci Polski i Słowacji odwołali swoją piątkową wizytę w Szczyrku

Piątkowa wizyta Prezydentów Polski i Słowacji w Szczyrku została odwołana. Prezydent Andrzej Duda i Prezydent Andrej Kiska mieli dokonać oficjalnego otwarcia Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego.

Wizyta Andrzeja Dudy w Bielsku-Białej - 27.03.2015 · fot.


W piątek 15 grudnia prezydenci obu krajów mieli wziąć udział w uroczystości otwarcia Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego (Szczyrk Mountain Resort). Później planowane było spotkanie Andrzeja Dudy i Andreja Kiski w Hotelu Elbrus i rozmowa "w cztery oczy".

Kancelaria Prezydenta RP nie podała oficjalnej przyczyny odwołania wizyty. Można to powiązać z roztopami i problemami Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego z przygotowaniem tras.

- Przeminęło z wiatrem... wiatr i dodatnie temperatury zabrały nam w ostatnich dniach bardzo dużą ilość śniegu z naśnieżonych już tras. Niskie temperatury powodują, że możemy znów naśnieżać, maszyny w ruchu ile fabryka dała w dzień i w nocy, wszyscy robimy co w naszej mocy aby udostępnić trasy tak dobrze i tak szybko jak na to natura pozwala. Ze względu na obecną sytuację naśnieżamy główne trasy dlatego- jeśli to się uda - ośrodek będzie dostępny w ograniczonym stopniu, o szczegółach będziemy informować na bieżąco. Trzymajcie kciuki - poinformował na facebooku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.