bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

Najpopularniejsze

  • 25 września 2017
  • 26 września 2017
  • wyświetleń: 20286

W Kobiernicach odnaleziono zwłoki zaginionego mężczyzny

Ponad 200 osób - policjantów, strażaków, ratowników GOPR oraz okolicznych mieszkańców zaangażowanych było w poszukiwania zaginionego mieszkańca Kobiernic. W czasie akcji poszukiwawczej wykorzystano 2 śmigłowce. Mężczyzna wyszedł z domu w minioną niedzielę tuż po 14.00.

poszukiwania, zaginiony
W Kobiernicach odnaleziono zwłoki zaginionego mężczyzny · fot.


W poniedziałek około 21.00 w lesie w Kobiernicach zaginiony został odnaleziony przez ratowników z Grupy Poszukiwawczo - Ratowniczej w Kętach. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny.

Zaginiony wyjechał z domu swoim samochodem marki Peugeot. Poinformował krewnych, że zamierza udać się na spacer. Jego samochód rodzina odnalazła w okolicy lasu, w Kobiernicach przy ul. Górskiej.

W poszukiwania zaginionego zaangażowanych było ponad 200 osób - policjantów, strażaków, ratowników GOPR oraz okolicznych mieszkańców. W czasie akcji poszukiwawczej wykorzystano także 2 śmigłowce. Mężczyzna wyszedł z domu w minioną niedzielę tuż po godzinie 14.00.

W poniedziałek około godziny 21.00 w lesie w Kobiernicach zaginiony został odnaleziony przez ratowników z Grupy Poszukiwawczo - Ratowniczej w Kętach. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze