bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

Najpopularniejsze

  • 25 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 28923

[ZDJĘCIA] Wypadek przy kościele w Kozach. Sprawca kompletnie pijany

We wtorek przed godziną 15.00 w Kozach na ulicy Południowej doszło do nietypowego zdarzenia drogowego, w którym kierujący Oplem Astrą najpierw uszkodził trzy samochody, po czym sam uderzył w przydrożny słup. Sprawca całego zamieszania był kompletnie pijany.

Wypadek w Kozach na ul. Bielskiej - 25.04.2017 · fot.


Do zdarzenia doszło około godz. 14.30. Kierujący Oplem Astrą wyjeżdżając z ul. Południowej na ul. Bielską, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdami dostawczymi Iveco i Citroen. Kierowca nie zatrzymał się i kontynuował jazdę, a następnie na ul. Krańcowej uderzył w dwa słupy energetyczne. Porzucił pojazd i uciekał pieszo. Sprawcę ujęli przypadkowi świadkowie.

Mężczyzna przewoził w bagażniku martwą gęś · fot.


Mężczyzna został przekazany w ręce policjantów z drogówki. Trafił do szpitala, nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organiźmie ponad 4 promile alkoholu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat za kratami. Z własnej kieszeni będzie też musiał uregulować szkody, które spowodował w wyniku kolizji.

sid / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.