bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto
praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

Najpopularniejsze

  • 8 kwietnia 2017
  • 10 września 2017
  • wyświetleń: 36517

[WIEDEO] Wypadek samochodowy na ulicy Leszczyńskiej

8 kwietnia, tuż przed godziną 14.00 na ulicy Leszczyńskiej pijany kierowca spowodował wypadek, w wyniku którego dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Badanie wykazało u niego 2,5 promila. Jest film z momentu wypadku, zarejestrowany przez kamerę zamontowaną w Fiacie Punto.

Wypadek na ul. Leszczyńskiej - 8.04.2017 · fot.


42-letni bielszczanin, kierowca Toyoty Yaris jechał ulicą Leszczyńską od strony PSP w stronę Urzędu Skarbowego. Przed łukiem utracił panowanie nad samochodem i odbił się od krawężnika. Zderzył się z Fiatem Punto, którym jechały dwie osoby, w tym kobieta w ciąży. Obie zostały przewiezione do szpitala. Kobiecie w ciąży (35 l.)nie zagraża niebezpieczeństwo, jej matka (60 l.) została zatrzymana na obserwację.

Badanie wykazało, że kierowca Toyoty miał dwa i pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Był tak pijany, że w trakcie policyjnych czynności, zasnął w radiowozie. Kilka dni temu portal Bielskie Drogi, dotarł do nagrania z wideo rejestratora, zamontowanego w Fiacie Punto. Nagranie mrozi krew w żyłach. Kierująca Fiatem, nie miała szans uniknąć wypadku.

BM, sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.