Najpopularniejsze

• 24 marca 2017
  • wyświetleń: 4913

Górale remisują na własnym stadionie ze Stomilem Olsztyn

Piłkarze Podbeskidzia podejmowali w sobotę u siebie zespół Stomilu Olsztyn. Mecz 23 kolejki I ligi zakończył się remisem 2:2. Górale utrzymają więc 10 pozycję w tabeli.

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała remisuje ze Stomilem Olsztyn · fot. TS Podbeskidzie

Podbeskidzie objęło prowadzenie już w 4 minucie meczu po bramce Nermina Haskić'a. Odpowiedź Stomilu przyszła w drugiej połowie. Goście strzelili bramki w 52 i 57 minucie. Na szczęście to nie podłamało Górali i nasi piłkarze zdobyli wyrównującą bramkę. Jej autorem był Szymon Lewicki.

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Stomil Olsztyn

Bramki: Nermin Haskić 4, Szymon Lewicki 71 - Tsubasa Nishi 52, Wiktor Biedrzycki 57

TS Podbeskidzie: 13. Rafał Leszczyński - 25. Bartosz Jaroch, 15. Jozef Piaček, 5. Mariusz Magiera, 92. Paweł Moskwik - 14. Damian Chmiel (77, 7. Adam Deja), 22. Szymon Szymański (86, 18. Łukasz Zakrzewski), 16. Michał Janota, 17. Tomasz Podgórski (60, 28. Szymon Lewicki), 11. Łukasz Sierpina - 27. Nermin Haskić.

Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 31. Tomasz Wełnicki, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 97. Wiktor Biedrzycki, 21. Łukasz Jegliński (82, 7. Paweł Głowacki), 5. Grzegorz Lech (81, 22. Tomasz Zahorski), 14. Tsubasa Nishi (74, 15. Paweł Wojowski) - 88. Rafał Kujawa.